Akcesoria optyczne

akcesoria do okularow bialystok

AKCESORIA OPTYCZNE dostępne w naszym salonie:

Nakładki polaryzacyjne – chronią przed oślepiającymi odblaskami, wyostrzają obraz i kolory oraz eliminują oślepiające refleksy powstałe w skutek odbicia światła słonecznego od jezdni, śniegu, wody.

Obturatory – narzędzia optyczne wykorzystywane w leczeniu zeza lub niedowidzenia zwykle występującego u dzieci, poprzez zasłonięcie oka, które jest leczone. Obturatory przyczepia się do szkła okularów, które pacjent nosi na co dzień. Mogą mieć różne formy, ale przeważnie są to gumowe „plastry”, króre przylepia się do szkieł lub ortopady, które są bezpośrednio naklejane na oko pacjenta w formie łatwoodklejalnych, kolorowych naklejek.

Futerały – posiadamy szeroką ofertę futerałów, przygotowaną specjalnie dla naszych Klientów. Ogromny wybór wzorów, kolorów i wymiarów.

Ściereczki – zwykła chusteczka może doprowadzić do powstania rys na bardzo delikatnej powłoce szklanych lub plastikowych szkieł. Doskonałym rozwiązaniem są ściereczki z microfibry.

Łańcuszki – oferujemy szeroki wybór łańcuszków do okularów. Polecane przede wszystkim osobom, które muszą nosić dwie pary szkieł i często zmieniają je w trakcie użytkowania. Mocne i wytrzymałe łańcuszki ułatwią użytkowanie obu par naraz.

Płyny do mycia okularów – niektóre powłoki ochronne szkieł szybko ulegają starciu, lub nieskutecznie chronią. Często wyczyszczone okulary mają smugi, co sprawia, że niewyraźnie się przez nie widzi. Aby uniknąć takich sytuacji warto stosować specjalne płyny do mycia okularów. W naszym salonie na pewno każdy znajdzie płyn idealny dla swoich szkieł.

nasze marki expert optyk